Wnętrza

Salon

Salon to serce każdego domu. To tu toczy się większość życia rodzinnego i towarzyskiego mieszkańców. Dlatego salony w naszych domach są przestronne i dobrze doświetlone, aby czas spędzony w ich wnętrzach był naprawdę miły i wartościowy. Co więcej, to w salonie znajduje się wyjście na taras, gdzie w ciepłe i przyjemne dni można relaksować się lub podejmować gości.

Sypialnia

To tu co rano otwieramy oczy, by zacząć każdy nowy dzień, a każdego wieczora składamy głowę na poduszce, by szukać należnego nam wytchnienia po całym dniu. Dlatego nasze sypialnie zostały zaprojektowane tak, by wedle potrzeb odpowiednie je doświetlić lub wyciemnić. To przestronne pomieszczenia, gdzie będziemy mogli cieszyć się należytym relaksem i odpoczynkiem.

Wykończenia

Wykończenie mieszkania może być wyzwaniem – dobór odpowiednich podłóg, płytek, drzwi, aranżacja łazienki czy malowanie ścian potrafią zabrać ogromną ilość czasu i pieniędzy. Dlatego dla Twojego komfortu, we współpracy z rekomendowanymi wykonawcami, oferujemy pomoc przy pracach wykończeniowych – częściowych oraz w opcji „pod klucz”. Jeśli chcesz wykończyć mieszkanie lub jego część i jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Łazienka

Każda rodzina ma inne potrzeby. Także jeśli chodzi o łazienki. Dlatego w Ostoja Park zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wszystkie oczekiwania. Prysznic czy wanna? Teraz już nie musisz wybierać, w naszych łazienkach, znajdzie się miejsce dla obu. A do tego umywalka, bidet, pralka – co tylko potzrebujesz!

Ty wybierasz – My zrobimy!

KONTAKTREALIZACJE