Inwestor

Inwestorem projektu Ostoja Park jest firma GESIN, której właściciel na polskim rynku prężnie działa już od ponad 20 lat. Naszą wartość budujemy niezmiennie w oparciu o satysfakcję naszych Klientów i partnerów biznesowych.Do tej pory nasza działalność inwestycyjna skupiała się przede wszystkim na sektorze rolnym,ale od kilku lat dodatkowo rozwijamy się w innych gałęziach gospodarki.Funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku. Ostoja Park to pierwszy projekt z branży deweloperskiej,który realizujemy pod naszym szyldem jako wyłączny inwestor. Projekt tworzymy we współpracyz doświadczonym i uznanym generalnym wykonawcą budowlanym – WISDOMIC.

Naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i spokoju naszych Klientów, dlatego GESIN posiada,założony na potrzeby inwestycji Ostoja Park, rachunek powierniczy zamknięty. Oznacza to, że my jako deweloper środkiz inwestycji otrzymujemy dopiero w momencie przekazania mieszkania jego nabywcy. To bardzo atrakcyjna i przede wszystkim najbezpieczniejsza forma dla kupującego mieszkanie.

Forma jednoosobowej działalności jaką prowadzimy w GESIN sprawia też, że bezpośrednio odpowiadamyza naszą inwestycję i tym samym dajemy Klientowi pełną gwarancję stabilności inwestora.

Logo Gesin
Logo Gesin